0

E-boeken tot 10 euro

Verfijn Sluit

91 resultaten gevonden

Weergave

Jantje O.
E-boek

Koen Scharrenberg
9789089759337 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

EEN CRIMINELE VECHTSPORTBIOGRAFIE: HET VEELBEWOGEN LEVEN VAN JAN OOSTERBAAN Jantje O. is een levende legende. In dit boek vertelt hij zijn verhaal zoals hij vocht in de ring: hard voor anderen, hard v... Meer

€ 9,99

Ontferm u over ons
E-boek

Aad Goedhart
9789493059023 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Op een dag wordt de ervaren jeugdhulpverlener Frank Maes met de woede geconfronteerd van een voormalig cliënt. Op dat moment worden de schuldgevoelens van Frank weer opgerakeld: is binnen de kinderbes... Meer

€ 9,99

Crimineel Utrecht
E-boek

Daniel M. van Doorn & Evert van der Zouw
9789089755032 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Hans van Zon en 'Oude Nol', Bertus Kwarten en Henk Rommy, de 'Utrechtse Seksbaron' en Bertie Cirkel. Deze landelijk bekende personen hebben allemaal een ding gemeen: allen waren ze voor korte of lange... Meer

€ 9,95

Bureau Warmoesstraat
E-boek

Cees Koring
9789089755735 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Doe mij maar een likeurtje Neuken,' zei de man in het proeflokaal. 'Hier op de Wallen kan en mag toch alles? Welkom in het Red Light District, waar dienders van bureau Warmoesstraat bijna een eeuw de... Meer

€ 9,95

Liggen blijven!
E-boek

Olof van Joolen & Silvan Schoonhoven
9789046824344 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een golf van bomaanslagen, gijzelingen en moordpartijen overspoelt in de jaren zeventig Europa, Nederland blijft niet buiten schot. Bij de eerste gijzelingsactie in Wassenaar (1970) blijken we geen id... Meer

€ 9,99

Maffiameid
E-boek

Hendrik Jan Korterink
9789089759528 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘(…) Een unieke blik achter de schermen van de Hollands-Caribische drugsnetwerken’ ‘Een duistere onderwereld waar weinigen toegang krijgen’ Nina groeit op Curaçao op bij haar stiefouders. Op haar twaa... Meer

€ 9,95

Vermist
E-boek

Loes Leeman
9789026347276 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Vermist’ bevat twintig true-crimeverhalen over spraakmakende vermissingen, geschreven door Loes Leeman, de bedenker van het AVROTROS-programma Vermist . Met een voorwoord van presentator Jaap Jongblo... Meer

€ 9,99

Hoe kon dit gebeuren?
E-boek

Yelle Tieleman
9789402757729 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op vrijdagavond 29 september 2017 gaat de 25-jarige Anne Faber een rondje fietsen in de omgeving van Utrecht. De selfie die ze aan haar vriend stuurt blijkt haar laatste teken van leven. Na haar vermi... Meer

€ 9,99

Stieg Larssons erfenis
E-boek

Jan Stocklassa
9789044353945 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Op 28 februari 1986 werd de Zweedse premier Olof Palme op straat in Stockholm doodgeschoten. Een moord die tot de dag van vandaag onopgelost is en waarover de meest wilde complottheorieën bestaan. Sti... Meer

€ 9,99

Ik zal verdwijnen in het donker
E-boek

Michelle McNamara
9789048846498 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een van de beroemdste cold cases van Amerika: de man die in Californië tussen 1974 en 1986 verdacht werd van tientallen moorden en verkrachtingen, en te boek stond als de East Area Rapist. Michelle Mc... Meer

€ 9,99

Helicopter Heist
E-boek

Jonas Bonnier
9789044352054 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Vier jonge mannen uit de buitenwijken van Stockholm plannen een uiterst gewaagde, zo niet onmogelijke roof. Ze willen een overval plegen op het grootste en best bewaakte gelddepot van het land, waar m... Meer

€ 9,99

All the Money in the World
E-boek

John Pearson
9789402755367 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Nu verfilmd met Michelle Williams, Christopher Plummer en Mark Wahlberg 'Meesterlijk, [...] een onvervalste parabel over de waanzin van het grote geld, gecamoufleerd als een in maffiasferen ondergedom... Meer

€ 9,99

Beetgenomen
E-boek

Hilde Geens
9789492626684 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

17 raids tussen 1982 en 1985, 28 doden, ruim 40 gewonden, amper 175.000 euro buit en niemand veroordeeld. De bende van Nijvel is het grootste onopgeloste gerechtelijk dossier van België. Welke motieve... Meer

€ 9,99

Molly's Game
E-boek

Molly Bloom
9789402755336 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Nu verfilmd met Idris Elba, Kevin Costner en Jessica Chastain, onder regie van Aaron Sorkin Voor de liefhebbers van The Wolf of Wall Street en Catch Me If You Can Genomineerd voor de Academy Awards 20... Meer

€ 9,99

Dagboek van een getuige
E-boek

Astrid Holleeder
9789048843527 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing om te getui... Meer

€ 9,99

Bekentenissen van een meestersmokkelaar
E-boek

Paul Meyer & Wim Van den Eynde
9789461317780 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Paulus Meyer was het kopstuk van 'de bende van 700 miljoen', een legendarische groep drugssmokkelaars die de onderwereld van de Lage Landen een tiental jaar regeerde, tot ze in 2007 werd opgerold. De... Meer

€ 9,99

(On)terecht levenslang
E-boek

Klaas Langendoen & Wim van de Pol
9789045211176 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

(On)terecht levenslang is een huiveringwekkend verhaal over manipulatie en bedrog in de Nederlandse rechtsstaat. En een ontluisterend beeld van het Openbaar Ministerie, dat tot het bittere eind heeft... Meer

€ 9,99

De kasteelmoord
E-boek

Faroek Özgünes
9789461315960 | Nederlands | E-boek | 2016
  • Voorraad status ophalen...

31 januari 2012. Elisabeth Gyselbrecht, de echtgenote van Stijn Saelens, rijdt 's middags na haar eerste raadplegingen naar huis om samen te lunchen met haar man. Bij het binnenkomen treft ze een grot... Meer

€ 9,99

Het beste uit Koud bloed
E-boek

9789462970649 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

De beste misdaadverhalen van de beste misdaadjournalisten Het true crime-tijdschrift Koud bloed, in 2008 opgericht door Siem Eikelenboom en Marie-Anne van Wijnen, gaf het langere misdaadverhaal een ei... Meer

€ 7,99

Afrekeningen
E-boek

Paul Vugts
9789462970601 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

De onderwereldoorlog op straat en in de rechtszaal Nederlands best ingevoerde misdaadjournalist over de onderwereldoorlog Wat in 2007 begint als een machtsstrijd en in 2012 escaleert na de verdwijning... Meer

€ 9,99