0
Perfecte resten
Perfecte resten

Perfecte resten

Helen Fields

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, de volgende dag geleverd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 13,99
Omschrijving

Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields

De ideale thriller voor fans van Mo Hayder, M.J. Arlidge en Samuel Bjørk.

Het is zijn eerste werkdag bij de Schotse politie en Luc Callanach krijgt meteen het onderzoek naar de moord op een advocate toegewezen. Luc wil zijn nieuwe team en directe collega Ava Turner graag laten zien wat hij waard is, maar de moordenaar is een geduchte tegenstander die zijn sporen vakkundig weet uit te wissen. Dan wordt opnieuw een succesvolle vrouw ontvoerd, en ook haar lot is gruwelijker dan Luc zich ooit had kunnen voorstellen…

Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner.

Reacties van lezers:

"Het is geen whodunit thriller, maar hoe en wanneer krijgen ze de dader te pakken en waarom doet hij dit? Gecombineerd met een vlotte schrijfstijl wil je deze thriller echt niet wegleggen." - Linda op Hebban.nl

"Het verhaal wordt vanuit twee perspectieven geschreven. De ene keer vanuit Luc Callanach en de andere keer vanuit de moordenaar. Als lezer weet je dus al wie de moordenaar is, maar omdat de moordenaar zo meedogenloos is en zo zorgvuldig zijn sporen opruimt, wil je door blijven lezen om erachter te komen wanneer Callanach erachter komt wie de moordenaar is." - Mariëlle op Hebban.nl



Helen Fields studeerde rechten en werkte daarna meer dan tien jaar als advocaat in Londen. Tegenwoordig runt ze samen met haar echtgenoot een filmproductiemaatschappij, waar ze als scenarioschrijver en producer werkzaam is. Ze woont met haar gezin in Los Angeles. Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner.

Specificaties
  • Uitgever
    Dwarsligger
  • Druk
    2
  • Verschenen
    sep. 2019
  • Bladzijden
    720
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    120 x 83 x 16 mm
  • Gewicht
    110 gram
  • EAN
    9789049807627
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Bonuskind

Bonuskind

Saskia Noort
€ 21,99
Verzwegen

Verzwegen

Karin Slaughter
€ 21,99
Schaduw

Schaduw

Lucinda Riley
€ 20,99
De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
€ 15,00
Waterland

Waterland

Suzanne Vermeer
€ 10,99