0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

3.656 resultaten gevonden

Weergave

Wild

Mel Wallis de Vries
9789026147036 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wild is een jeugdthriller van zesvoudig Prijs van de Jonge Jury-winnares Mel Wallis de Vries. Hoe ver ga jij om te overleven?Eindexamenreis naar Spanje. Het lijkt een droom die uitkomt voor een groep... Meer

€ 14,99

Het meisje met de vlechtjes

Wilma Geldof
9789024581597 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Het meisje met de vlechtjes is de nieuwe oorlogsroman van Wilma Geldof. Eerder schreef ze het indrukwekkende boek Elke dag een druppel gif, dat bekroond is met de Thea Beckmanprijs. Freddie is vijftie... Meer

€ 15,99

Boy 7

Mirjam Mous
9789000364701 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Mirjam Mous 20 jaar schrijver én 100.000 exemplaren van Boy 7 verkocht! Dubbel feest! Dit jaar vieren we dat Mirjam Mous al twintig jaar schrijver is. En dat er sinds de eerste druk m... Meer

€ 15,00

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

De kaart der dagen

Ransom Riggs
9789044831146 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een nieuw boek van Ransom Riggs, in de successerie over de bijzondere kinderen. Een zenuwslopende young adult. * Eerste deel in een nieuwe trilogie. * Voor het eerst met kleurenfoto’s. * Met bekende (... Meer

€ 22,95

The Hate U Give

Angie Thomas
9789048848607 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Starr Carters beste vriend Khalil wordt doodgeschoten door een politieagent. Khalil had geen wapen op zak maar was 'vermoedelijk' een drugsdealer. Verslagen door emoties probeert Starr zichzelf te her... Meer

€ 15,00

#SweetSixteen

Marlies Slegers
9789020654646 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

#SweetSixteen is een spannende en actuele novelle geschreven door YA auteur Marlies Slegers. De boeken van Marlies lezen als een trein en ze kent de doelgroep als geen ander! De 16 jarige Megan Oliver... Meer

€ 7,50

Tijdbom

Joelle Charbonneau
9789045217017 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een exlosieve, bloedstollende YA-thriller van de auteur van De Test-trilogie en Nodig Diana, Frankie, Tad, Z. en Rashid verschillen als dag en nacht. Maar deze verschillen doen er niets meer toe, nu z... Meer

€ 19,99

Showstealer

Hayley Barker
9789026143816 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Showstealer van Hayley Barker is deel 2 in een spannend YA-tweeluik voor fans van De Hongerspelen. Superspannende young adult voor 15 jaar en ouder.Hoshiko en Ben zijn op de vlucht sinds ze het Circus... Meer

€ 18,99

Origin

Jennifer L. Armentrout
9789401913768 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Origin' is het vierde deel in Jennifer L. Armentrouts Lux-serie, waarin Daemon en Katy van elkaar gescheiden zijn geraakt omdat Katy gevangen is genomen. Daemon zet alles op alles om haar terug te vi... Meer

€ 15,00

Merel

Sarah Moon
9789047710271 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Slim, stil en eenzaam - zal Merel ooit kunnen uitvliegen? Merel wordt van het dak van haar school geplukt. Waarom zat ze daar? Wilde ze springen? Merel weigert erover te praten... Haar leventje was pr... Meer

€ 14,95

Aartsrivaal

Marissa Meyer
9789463491167 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Samen zouden ze de wereld kunnen redden. Maar ze zijn elkaars grootste nachtmerrie. Het dubbelleven van Nova wordt steeds ingewikkelder. Als Insomnia hoort ze bij de Rebellen, de geliefde groep super... Meer

€ 20,99

Jinxed

Amy McCulloch
9789402732306 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een schattig hondje of een prachtige vlinder? Welk robot-huisdier zou jij kiezen? Vergeet je smartphone en ren naar de Moncha-store voor de nieuwste baku! Laceys grote droom is om later bij het bedrij... Meer

€ 17,99  € 15,00

Aru Shah en het einde van de tijd

Roshani Chokshi
9789000364503 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Als je mijn boeken graag leest, durf ik al mijn oreo's erom te verwedden dat je Aru Shah fantastisch vindt!' Rick Riordan De twaalfjarige Aru Shah woont samen met haar moeder in het Museum van I... Meer

€ 18,99

Wonderland

Jennefer Mellink, Chinouk Thijssen & Jen Minkman
9789492585295 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Dikke sneeuwvlokken, cadeautjes onder de boom, overal lichtjes en knusse kerststalletjes: het is weer tijd voor de gezelligste maand van het jaar. In navolging van internationale bestsellers 'Let it s... Meer

€ 12,50

Talisbinder

Sebastien de Castell
9789030504047 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Het avontuur van Kellen gaat verder in het derde deel van de Spellslinger-serie! Zijn leven als een vogelvrijverklaarde is er niet beter op geworden nu hij achterna gezeten wordt door magiërs en premi... Meer

€ 19,99

Kas, de vliegende keeper

Frans van Duijn
9789463650977 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De 13-jarige Kas droomt van een carrière als profkeeper. Diep in zijn hart wil hij zelfs de beste doelman aller tijden worden, onpasseerbaar! Elke zaterdag probeert hij de topkeeper uit zijn dromen te... Meer

€ 16,50

Boy 7

Mirjam Mous
9789000301355 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Een jongen komt bij in een snikhete, kale grasvlakte. Hij weet niet hoe hij daar terechtgekomen is, waar hij vandaan kwam en zelfs niet meer hoe hij heet. Tot zijn opluchting vindt hij een rugzak met... Meer

€ 12,50

Rivaal

Michael Grant
9789402732207 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het vervolg op Monster, uit de succesvolle Gone-serie! De koepel van Perdido Beach is verdwenen en het virus heeft vrij spel: er ontstaan monsters die de gehele mensheid terroriseren. Tanks rollen doo... Meer

€ 17,99

De kleur van de zon

David Almond
9789021414942 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het is een stralende zomerochtend in het stadje aan de Tyne waar Davie woont. Op straat komt hij zijn beste vriend tegen, die hem vertelt dat er een jongen is vermoord. Het blijkt om Jimmy Killen te g... Meer

€ 17,99