0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

3.788 resultaten gevonden

Weergave

Vet koel

Jeff Kinney
9789026142659 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vet koel is deel 13 in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hanneke Maj... Meer

€ 15,50

Vervloekt

Mel Wallis de Vries
9789026147869 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vervloekt is het vervolg op de bloedstollende en verfilmde jeugdthriller Vals van Mel Wallis de Vries. Lizzy, Melanie en Dominique gaan een weekend naar een afgelegen huis in de Ardennen. Daar ontdekk... Meer

€ 4,99

100% Coco New York

Niki Smit
9789026149399 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Bestsellerserie 100% Coco van Niki Smit verovert de bioscoop! In deze filmeditie van 100% Coco New York, het derde deel in de serie 100% Coco, vertrekt modeblogger Coco naar The Big Apple. Ze gaat mod... Meer

€ 13,50

Vijf stappen van jou

Rachael Lippincott
9789021417882 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Stella Grant houdt ervan om controle te hebben. Om haar taaislijmziekte te beheersen en de mogelijkheid van longtransplantatie te behouden, moet Stella zes stappen afstand houden met alles en iedereen... Meer

€ 17,50

Weersta me

Tahereh Mafi
9789463492119 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Juliette is iedereen kwijt. Na haar vrij rampzalig verlopen periode als opperbevelhebber is ze ontvoerd en bevindt ze zich ergens op een basis ver van sector 45. Terwijl ze de eenzaamheid en martelin... Meer

€ 19,99

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

De uitverkorene

Taran Matharu
9789000365753 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Nieuwe serie van Summoner-auteur Taran Matharu! Door de geschiedenis heen zijn er steeds mensen verdwenen, zonder enige verklaring. Twee tieners staan op het punt te ontdekken waarom. Cade, een o... Meer

€ 19,99

Verleiding

Erin Watt
9789026149672 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Verleiding is het eerste deel in de verslavende en waanzinnig populaire youngadultserie De Royals van Erin Watt. Tijdelijk voor slechts € 8,50. Op = op!De 17-jarige Ella is een echte overlever: als st... Meer

€ 8,50

Door jou ben ik mij

Hinke van Abbema
9789043531788 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Door jou ben ik mij’ van Hinke van Abbema is het liefdesverhaal van Jona en Marouan, twee Rotterdamse tienerjongens. Als Jona met zijn broertje Lucas bij een voetbalwedstrijd de Marokkaanse Marouan o... Meer

€ 17,99

De Orde van de Gouden Leeuw

Dorothée de Rooy
9789000367580 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Mythologie, middeleeuwen en magie De Orde van de Gouden Leeuw is het eerste deel van een veelbelovende nieuwe fantasyserie. In paniek rennen Lucy en haar moeder door de straten van Amsterdam, op... Meer

€ 16,99

Schaduw van de vos

Julie Kagawa
9789402703672 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Schaduw van de vos Eén enkele wens kan de wereld veranderen... Deel 1 Eens in de duizend jaar krijgt iemand de kans de grote Kamidraak aan te roepen en een wens doen. Maar dat kan alleen als je in het... Meer

€ 10,00

Ziel van het zwaard

Julie Kagawa
9789402703689 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De demon kamigoroshi is ontsnapt… Eens in de duizend jaar, wanneer een nieuw tijdperk aanbreekt, krijgt degene die op dat moment eigenaar is van een geheimzinnige perkamentrol een geweldige kans. Hij... Meer

€ 17,99

Shadows

Jennifer L. Armentrout
9789401915977 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

'Shadows' is de prequel voor de echte fans van de Lux-serie van Jennifer L. Armentrout. Niet Katy en Daemon, maar Daemons broer Dawson en Bethany staan in 'Shadows' centraal. Dawson wil zijn identitei... Meer

€ 7,99

Dark mind

Cis Meijer
9789026148125 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dark mind van Cis Meijer is een bloedstollende jeugdthriller. Met herkenbaar politie niet betreden-elastiek.Een schoolfeest loopt volledig uit de hand: na een challenge met aartsrivale Claire vlucht D... Meer

€ 14,99

H@ck

Mirjam Mous
9789000366293 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hack, de nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous! In de Bange Jaren stond de Derde Wereldoorlog op het punt van uitbreken en de aarde dreigde intussen ten onder te gaan aan het veranderende klim... Meer

€ 19,99

Licht, camera, liefde

Holly Smale
9789025771195 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De Valentines – Licht, camera, liefde is het eerste deel in de langverwachte nieuwe meidenserie van Holly Smale Holly Smale is terug, en hoe! In deze gloednieuwe serie stelt ze de zusjes Valentine voo... Meer

€ 16,99

Wild

Mel Wallis de Vries
9789026147036 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wild is een jeugdthriller van zesvoudig Prijs van de Jonge Jury-winnares Mel Wallis de Vries. Hoe ver ga jij om te overleven?Eindexamenreis naar Spanje. Het lijkt een droom die uitkomt voor een groep... Meer

€ 14,99

In de Game

Nick Eliopulos
9789030504429 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Als de game echt is... zijn de gevaren dat ook! Vier jonge Minecraft-spelers hebben een geheim. Hun maffe natuurkundelerares heeft een VR-bril gemaakt die hen naar de game kan transporteren! Maar wann... Meer

€ 14,99

De verminkte koning

Leigh Bardugo & Merel Leene
9789463491709 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Nikolai Lantsov heeft altijd al een talent gehad voor het onmogelijke. Niemand weet precies wat hij heeft meegemaakt tijdens de bloederige burgeroorlog in zijn land – en dat wil hij graag zo houden. N... Meer

€ 19,99

Vette crisis

Joke Janssen
9789085434115 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

'Beroemd of bijzonder speciaal ben ik niet. Maar mijn leven is totaal overhoop gehaald. En dat allemaal door geld – door te weinig geld dan. Daar wordt je leven niet bepaald leuker van. Voor je het we... Meer

€ 15,99