0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

3.717 resultaten gevonden

Weergave

De drietand, de heks en de draak

Christopher Paolini
9789022587157 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis? Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren... Meer

€ 20,00

H@ck

Mirjam Mous
9789000366293 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hack, de nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous! In de Bange Jaren stond de Derde Wereldoorlog op het punt van uitbreken en de aarde dreigde intussen ten onder te gaan aan het veranderende klim... Meer

€ 19,99

Een van ons liegt

Karen M. Mcmanus
9789000365272 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vier studenten, vier geheimen, één moord De zeventienjarige Simon Kelleher heeft Bayview Highs beruchte roddel-app ontwikkeld. Hij kondigt groots aan dat hij sappige nieuwe verhalen over... Meer

€ 7,50

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

The Crimes of Grindelwald

J.K. Rowling
9789463360630 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Na de eerste, spectaculaire film Fantastic Beasts and Where To Find Them volgt dit najaar Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. Het verhaal speelt zich ook nu weer vijftig jaar voor de komst va... Meer

€ 24,90

Gevaar

Erin Watt
9789026148262 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Gevaar is het vijfde deel in de succesvolle en verslavende YA-serie De Royals van Erin Watt. Een vleugje Vijftig tinten grijs. Voor jongeren van 16 jaar en ouder die houden van passie, spanning en int... Meer

€ 17,50

Opposition

Jennifer L. Armentrout
9789401913782 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Opposition’ is het vijfde en laatste deel van de Lux-serie van Jennifer L. Armentrout. Na ‘Obsidian’, ‘Onyx’, ‘Opal’ en ‘Origin’ is ‘Opposition’ de absolute climax van deze young adult-crossover-seri... Meer

€ 15,00

De Eindeling

Katherine Applegate
9789030504351 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Welkom in het koninkrijk Nedarra. Byx is een Dariene, een hondachtig wezen, en de jongste van haar roedel. Vanwege de magische krachten die worden toegekend aan Darienes wordt haar soort opgejaagd in... Meer

€ 19,99

Wild

Mel Wallis de Vries
9789026147036 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wild is een jeugdthriller van zesvoudig Prijs van de Jonge Jury-winnares Mel Wallis de Vries. Hoe ver ga jij om te overleven?Eindexamenreis naar Spanje. Het lijkt een droom die uitkomt voor een groep... Meer

€ 14,99

Riverdale

Micol Ostow
9789048845972 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Onthullende prequel bij razend populaire Netflix-serie RiverdaleDeze prequel laat zien hoe het leven van de vrienden eruitzag voor seizoen 1 van de televisieserie Riverdale. Het geeft antwoorden op je... Meer

€ 16,99

Twee kunnen een geheim bewaren

Karen M. Mcmanus
9789000364381 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Geheimen, jaloezie, roddels en moord Ellery en haar tweelingbroer Ezra moeten noodgedwongen verhuizen naar de geboorteplaats van hun moeder. Lang geleden is hun tante Sarah daar verdwenen – een... Meer

€ 18,99

Ingesloten

Samira Ahmed
9789463490092 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

'Ik leef niet meer volgens een kalender, ik kijk niet meer naar data. Er is alleen toen en nu. Er is alleen wat we ooit waren, en wat we geworden zijn.’ De zeventienjarige Layla Amin en haar ouders w... Meer

€ 18,99

Infernal Devices

Philip Reeve
9789000363230 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het derde deel van de Mortal Engines-serie Anchorage heeft rust gevonden aan de grenzen van het Dode Continent, en de inwoners van de stad leiden al zestien jaar lang een ongestoord en vredig lev... Meer

€ 15,00

De vloek van de Vliegende Olifantes

Kate DiCamillo
9789401454858 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het tweede boek in een drieluik over vriendschap Meer

€ 16,99

Blundert door

Holly Smale
9789025771041 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Harriet Manners weet best veel. Zo weet ze dat een gemiddeld mens 100 kilo per jaar eet, al doet haar zwangere stiefmoeder hard haar best hier overheen te gaan. Maar wat Harriet níét weet is wat haar... Meer

€ 7,50

Fortnite - Het eindspel

Devin Hunter
9789000366774 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een razend spannend verhaal in de wereld van Fortnite! Ben jij gek op Fortnite? Lees dan deze toffe fan-fiction! Het eindspel is het derde deel in de serie Gevangen in Battle Royale, me... Meer

€ 12,99

Verschijning

Joany de Vries
9789021415796 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Jeanne Weeber is de dochter van ‘s werelds populairste Youtube-ghosthunter. Met een team bestaande uit Jeanne, haar vader Howard, zijn rechterhand Nick, en clown / cameraman Mirza reizen ze van hot na... Meer

€ 17,50

Half Face

Mara Li
9789492585325 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Juliette wordt geplaagd door nachtmerries sinds ze ternauwernood een overval op de Valenburgse Bank heeft overleefd. Ze hoopt echter die nare herinneringen achter zich te laten door in de rechtszaal t... Meer

€ 15,00

De jongen met twee namen

Maggie Harcourt
9789025876739 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Verliefd op de auteur van je nieuwe lievelingsboek... Samen met haar vader organiseert Lexi boekenconferenties. Vele weekenden brengt ze door in hotels en ze maakt er vrienden voor het leven. Dan lees... Meer

€ 18,99

De laatste zes

Alexandra Monir
9789463334648 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Terwijl de aarde wordt geteisterd door aardbevingen, orkanen en overstromingen worden vierentwintig van de slimste tieners ter wereld geselecteerd om één van de zes plekken te bemachtigen op het ruimt... Meer

€ 17,50