0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

688 resultaten gevonden

Weergave

De naamloze koningin
E-boek

Rebecca McLaughlin
9789021404240 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Iedereen verwachtte dat de dochter van de koning troonopvolgster zou zijn. Niemand had gedacht dat ík het werd. Op zich ook wel logisch, want wie ben ik nou helemaal? Een Naamloze, iemand die hoort bi... Meer

€ 11,99

Met ons gaat het nog altijd goed
E-boek

Peter Hein van Mulligen
9789044643442 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In het voorjaar van 2020 raakt de coronapandemie ook Nederland. Duizenden doden en een recessie zijn het gevolg. Dat is niemand ontgaan, want slecht nieuws scoort. Maar ook vóór corona was de stemming... Meer

€ 12,99

Oliver Twist
E-boek

Charles Dickens & Tiny Fisscher
9789021423067 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Stel je voor dat je in een armenhuis geboren wordt, dat je moeder vlak na je geboorte sterft, en je helemaal niets en niemand meer hebt. Precies dit overkomt Oliver Twist, een van de bekendste boekper... Meer

€ 11,99

Ik moet dit doen
E-boek

Maren Stoffels
9789025879099 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Ik kijk naar de stoeptegels onder mijn gympen. Linkertegel, boventegel, rechtertegel, ondertegel, middentegel. Tik, tik, tik, tik, tik. Simon heeft een dwangstoornis. Hij moet altijd alles controler... Meer

€ 10,99

Het boek van Jongen
E-boek

Catherine Gilbert Murdock
9789045124513 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Frankrijk, het heilige jaar 1350. Jongen is ganzenhoeder op een vervallen landgoed tot hij de knecht wordt van de mysterieuze pelgrim Secundus. Die neemt hem mee op een voettocht via Avignon naar Rome... Meer

€ 11,99

Het geheime dagboek van Adrian Mole 13 3/4 jaar
E-boek

Sue Townsend
9789493189232 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het leven van een puber is zwaar. Vraag dat maar aan Adrian Mole! Zijn ouders voeren de hond dronken en de buurman komt verdacht vaak langs bij zijn moeder. Adrian zelf is hopeloos verliefd op de onbe... Meer

€ 11,99

De Spiegel der Duisternis
E-boek

Dorothée de Rooy
9789000372577 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het zinderende vervolg op De Orde van de Gouden Leeuw Het kwaad rukt op... Lucy en haar vrienden Alfred, Sam en Milstone moeten zes Onnavolgbare Opdrachten uitvoeren om te voorkomen dat Schaduwheer Ja... Meer

€ 11,99

Daan en Sietze
E-boek

Piet Prins
9789055605743 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De verhalen van Daan en Sietze hebben al vele generaties leesplezier bezorgd. De spannende avonturen van de twee vrienden tijdens de oorlogsjaren worden nu voor het eerste gebundeld; 'Daan en Sietze h... Meer

€ 11,99

Kiki en Olaf
E-boek

Sara Pieters
9789463882729 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Ken je Kiki al? Zij leert lezen. Haar vriendje Olaf, de boekenwurm, helpt haar daarbij. Met dit interactieve e-boek kunnen kinderen en ouders samen Nederlands oefenen. Vertelstemmen en liedjes zijn vo... Meer

€ 12,99

Offerkind
E-boek

Rob Ruggenberg
9789045124414 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Aïn vlucht van haar familie vandaan omdat ze iets ergs heeft gedaan waar ze zeer zwaar voor zal worden gestraft. Een meisje alleen kan niet overleven in het Nederland van vierduizend jaar geleden, dus... Meer

€ 11,99

Op zoek naar jou
E-boek

Syl van Duyn
9789000352951 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een bijzonder coming-of-age-verhaal dat speelt tijdens de bevrijding van Nederlands-Indië 75 jaar geleden Op 25 augustus 1945, tien dagen na de capitulatie van Japan, loopt de vijftienjarige Neel... Meer

€ 11,99

Markus
E-boek

Willem de Vink
9789082953985 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Yoan, een jongen van vijftien, is gewend om zijn eigen zin te doen. Het liefst haalt hij halsbrekende toeren uit op de daken van Jeruzalem. Maar zijn vader sleept hem mee in het verzet tegen de Romein... Meer

€ 14,99

Hell City
E-boek

Joanne Carlton
9789463967204 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Ze ontwaakt in een brandende stad. Op de eerste dag ontdekken de monsters haar. Op de tweede dag leert ze zich te verdedigen. Op de derde dag redt een hond haar leven. En dat verandert alles. Hell Cit... Meer

€ 10,99

Goede verhalen zijn zelden waar
E-boek

Harald Merckelbach
9789044642384 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Wat hebben burn-out, mh17, het windmolensyndroom en Adolf Hitler met elkaar gemeen? Niet veel, behalve dan dat we er graag verhalen over horen en ook doorvertellen. Want we zijn gebiologeerd door ziek... Meer

€ 11,99

Chip & Bos - Roborangers!
E-boek

Tineke Honingh
9789000373499 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Grappig verhaal voor de fans van Het leven van een Loser en De waanzinnige boomhut! Chip gaat vaak met zijn vader Christofer mee naar de robotfabriek van Essenstad. Daardoor weet hij su... Meer

€ 10,99

De jongen, de mol, de vos en het paard
E-boek

Charlie Mackesy & Arthur Japin
9789026623974 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. ‘De jongen, de mol, de vos en het paard’ van Charlie Mackesy is een moderne fabel voor jong en oud. De 100 illustraties en... Meer

€ 11,99

Ik zal je bewaren
E-boek

Jeska Verstegen
9789045124735 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Jeska is dromerig, tekent graag en dwaalt vaak door de dichtbegroeide tuin. Daar ontmoet ze een zwarte aanloopkat, Moos. Thuis wordt er veel gezwegen, maar met de kat deelt ze haar diepste gedachten.... Meer

€ 11,99

Moederziel
E-boek

Sophie Zeestraten
9789026349874 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en leerzaam boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown. V... Meer

€ 11,99

Night Thinker 2
E-boek

Luna Van Roosen
9789463967129 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

"Dit is mijn verhaal, mijn eigen sprookjesachtige vertelling over een droomprins en een kasteel vol familiegeheimen. Een verhaal dat zo verkeerd loopt dat het mijn leven in groot gevaar brengt." Lora'... Meer

€ 10,99

Hongerklop
E-boek

Hille Steenhuis & Peter Henk Steenhuis
9789028251021 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Misschien kunnen we beter gaan schrijven,’ zei journalist Peter Henk Steenhuis tegen zijn dochter Hille, toen ze voor de zoveelste keer ruzie kregen. Nog diezelfde avond schreef Hille haar vader een... Meer

€ 12,50