0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

18.531 resultaten gevonden

Weergave

Het liefst van al

Toon Tellegen
9789021418599 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het liefst zou de kikker met iemand samen willen kwaken, of, nóg liever, met zijn tienen of zijn honderden in een reusachtig koor. De wesp wil veel liever dan te moeten steken gewoon gezellig met iema... Meer

€ 9,99

Pech onderweg

Jozua Douglas & Tosca Menten
9789026149092 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Pech onderweg is een supergrappige verhalenbundel van schrijversduo De Gouden Grijns: Kinderjurywinnaars Jozua Douglas en Tosca Menten. Met zwart-witillustraties van Geert Gratama.Een tijdmachine reis... Meer

€ 13,99  € 7,99

Sjakie en de grote glazen lift

Roald Dahl
9789026149184 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Sjakie en de grote glazen lift begint waar Sjakie en de chocoladefabriek ophoudt: in meneer Wonka’s grote glazen lift. Een fantastisch kinderboek van bestsellerauteur Roald Dahl, met prachtige tekenin... Meer

€ 5,99

Vet koel

Jeff Kinney
9789026142659 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vet koel is deel 13 in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hanneke Maj... Meer

€ 15,50

Instappen maar!

Vivian den Hollander
9789000368167 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Reis mee met Lisa en Jimmy! Jimmy heeft iets leuks te vertellen in de klas: hij is naar Schiphol geweest om zijn opa en oma weg te brengen! En dat komt mooi uit, vertelt de juf, want ze gaan met de he... Meer

€ 5,00

Achtste-groepers huilen niet

Jacques Vriens
9789082476538 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

In de groep van juf Ina is vaak gedoe, vooral over voetbal. Gelukkig is zij erg goed in het bedenken van originele oplossingen. Maar als haar leerling Akkie ernstig ziek blijkt te zijn, kan ook juf In... Meer

€ 2,00

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

Kruistocht in spijkerbroek

9789082969528 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 2,50

De waanzinnige boomhut van 104 verdiepingen

Andy Griffiths & Terry Denton
9789401457620 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Kom op bezoek bij Andy en Terry in hun boomhut die nu 104 fantastische verdiepingen telt. Ze hebben er dertien nieuwe verdiepingen bijgebouwd, zoals een trap zonder einde, een boerbank en zelfs een ma... Meer

€ 15,99

Lichaam van licht

Jelmer Soes
9789045119977 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Na zijn middelbare schoolexamen gaat Jonas studeren en op kamers wonen. Dat lijkt heel goed te gaan, maar hij besteedt ook steeds meer tijd aan gamen. Hij wordt hoe langer hoe beter in het spelen van... Meer

€ 15,50

De Gorgels en het geheim van de gletsjer

Jochem Myjer
9789025875350 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Melle en zijn familie zijn op vakantie in de Alpen. Midden in de nacht wordt Melles zusje Limoni in paniek wakker. Waar is haar rugzak? En nog belangrijker, waar is haar eigen Gorgel, Belia? Dat is h... Meer

€ 17,99

Het wonderbaarlijke verhaal van de kleine prins

Antoine de Saint-Exupéry & Tiny Fisscher
9789021418452 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Als jij een vriend wilt, maak mij dan tam.’ ‘Hoe doe ik dat?’ vroeg de kleine prins. ‘Vooral door veel geduld te hebben,’ antwoordde de vos. De kleine prins woont op een piepkleine planeet. Daar zorg... Meer

€ 17,50

Bas Nijhuis

Eddy van der Ley & Eddy van der van der Ley
9789048845194 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Hoe communiceren stervoetballers als Ronaldo, Zlatan en Suárez in het vuur van de strijd met de scheidsrechter? Wat gebeurt er allemaal rondom nationale en internationale topwedstrijden? Scheidsrechte... Meer

€ 12,50

De Gorgels

Jochem Myjer
9789025867898 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Midden in de nacht wordt Melle wakker. Er zit een vreemd wezentje op de rand van zijn bed. Het lijkt wel een bolletje wol, met armpjes en beentjes en twee harige, puntige oren. Maar als Melle het lich... Meer

€ 15,99

Het duel bij Araluen

John Flanagan
9789025768492 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het duel bij Araluen is het veertiende deel in de spannende serie De Grijze Jager van auteur John Flanagan In het vervolg op de spannende cliffhanger van deel 13 gaat de strijd tegen de Clan van de Ro... Meer

€ 16,99

Geniaal!

Janny van der Molen
9789021674506 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Draait de zon om de aarde, of is het juist andersom? Wat is DNA eigenlijk? En hoe kwam Darwin op zijn beroemde evolutietheorie? Ontdek hoe Louis Pasteur het leven van een 9-jarige jongen redt die hond... Meer

€ 9,90

Partystress!

Rachel Renée Russell
9789026148248 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Partystress! is deel 13 in de populaire en supergrappige serie Dagboek van een muts van Rachel Renée Russell. Met in de hoofdrol blunderkoningin Nikki Maxwell. Voor meiden vanaf circa 10 jaar.Nog een... Meer

€ 15,50

Lampje

Annet Schaap
9789045120379 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Dit is een verhaal over de zee. Over geheimzinnige zeewezens en woeste piraten. Over het Zwarte Huis van de Admiraal, waarvan ze zeggen dat er een monster woont. Over een grijze vuurtoren op een eilan... Meer

€ 17,50

Koninginnen

Kendare Blake
9789402703016 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drie koninklijke zusjes, maar op de troon is maar plaats voor één koningin... Op het eiland Fennbirn wordt elke generatie een drieling geboren – drie koninginnen, alle drie erfgenaam van de troon en a... Meer

€ 10,00

Koningin van Lucht en Duisternis

Cassandra Clare
9789048836758 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Na de tragische dood van Livia Blackthorn staat de Kloof op de rand van een burgeroorlog. Een deel van de Blackthorn-familie reist naar Los Angeles om te onderzoeken door welke ziekte de heksenmeester... Meer

€ 24,50