0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

501 resultaten gevonden

Weergave

Mijn jaar na jou
E-boek

Nina de Pass
9789000370627 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een indringende YA voor fans van Rainbow Rowell en Jandy Nelson Als je zou kunnen sterven van schuldgevoel, dan zou ik dood zijn. Zoals ook eigenlijk de bedoeling was. Oudjaarsavond, San Franciso. Het... Meer

€ 12,99

De kolonie
E-boek

Mirjam Mous
9789000370979 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het razendspannende vervolg op de futuristische thriller H@ck - Het instituut Holden en zijn zus Prissy leven in de nabije toekomst. De wereldproblemen zijn opgelost, maar er gelden strenge regels om... Meer

€ 12,99

Stilte heeft een eigen stem
E-boek

Ruta Sepetys
9789024588763 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Na Schaduwliefde en Zout van de zee komt Ruta Sepetys met Stilte heeft een eigen stem, over de Spaanse burgeroorlog. In geweldige, soepele zinnen vertelt ze over een onvergetelijke liefde tussen twee... Meer

€ 12,99

Huis van aarde & bloed
E-boek

Sarah J. Maas
9789402314540 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op gespannen voet met elkaar samenleven. De stad strekt zich... Meer

€ 9,99  € 9,99

De ijzige verloofde
E-boek

Christelle Dabos
9789024587230 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De ijzige verloofde is het eerste deel van de betoverende Spiegelpassante-serie van Christelle Dabos. Treed binnen in een fabelachtig universum van zwevende arken en familieclans vol intriganten… Ophe... Meer

€ 12,99

De witte weduwe (e-boek)
E-boek

Michael Kestemont
9789401467896 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In het Diamant-museum in Antwerpen vindt een merkwaardige inbraak plaats. De kluis met een ring van onschatbare waarde werd geopend, maar er zijn geen braaksporen en het object ligt er nog, vergezeld... Meer

€ 16,99

Dit is ons verhaal
E-boek

Ashley Elston
9789000373451 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In dit moordmysterie is niets wat het lijkt Niemand weet wat er is gebeurd die ochtend in River Point. Vijf jongens gingen het bos in, vier kwamen er terug. Iedereen heeft een motief, maar niemand pra... Meer

€ 11,99

Een kerstverhaal
E-boek

Charles Dickens
9789491982385 | Nederlands | E-boek | 2016
  • Voorraad status ophalen...

We vieren kerstmis zoals Charles Dickens het ons in Een kerstverhaal laat zien: een feest van aandacht voor naasten, geliefden en kinderen, die samenkomen om liefde te delen, cadeautjes te geven en me... Meer

€ 12,99

Dwaas en het Magische Hert
E-boek

Clark Gillian
9789464054934 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De Dwaas probeert met de hulp van ridders, heksen en prinsessen het Magische Hert te vinden dat volgens de legende de elfenpoort bewaakt diep in het duistere bos. Het lied van het Magische Hert is het... Meer

€ 15,99

Zonder handen
E-boek

Ianthe Sahadat
9789044634624 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Kat heeft een overzichtelijk levensdoel: zo min mogelijk opvallen. Als je niks verkeerd doet, kan ook niemand je stom vinden. Terwijl anderen zich vol op het studentenleven storten, lijkt bij de 19-ja... Meer

€ 11,99

Schaduw van de vos - trilogie
E-boek

Julie Kagawa
9789402760132 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

(1) SCHADUW VAN DE VOSEén enkele wens kan de wereld veranderen...Eens in de duizend jaar krijgt iemand de kans de grote Kamidraak aan te roepen en een wens doen. Maar dat kan alleen als je in he... Meer

€ 19,99

Home
E-boek

Lara Reims
9789463967181 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Wat doe je als je de kans krijgt opnieuw te beginnen? Zoveel antwoorden, zoveel vragen, zoveel verdriet. En dan moet je ook nog examen doen. En omgaan met het feit dat je vriendin een nieuwe liefde he... Meer

€ 10,99

Het verlaten huis
E-boek

Sandra J. Paul
9789463967105 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Zes kinderen brengen samen een gezellige avond door terwijl hun ouders verderop in de straat een feestje bijwonen. Er lijkt geen vuiltje aan de lucht, tot hun huis getroffen wordt door een aardbeving.... Meer

€ 10,99

Gebroken Adem
E-boek

Latoya Morris
9789463967143 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De 19-jarige Patrick gaat samen met zijn ouders en zijn zusje Judith met vakantie in Baltimore, Ierland, waar zijn tante een hotel runt. Hij heeft totaal geen zin in de vakantie, totdat de mysterieuze... Meer

€ 10,99

Te hooi en te gras
E-boek

Gerrit Jan Zwier
9789045039060 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Gerrit Jan Zwiers Te hooi en te gras is een reisverhaal, waarin verhalen over het Engelse landschap verweven worden met beschouwingen over het Engelse kinderboek. Als bezoeker van Engeland kom je onve... Meer

€ 12,99

Toxine
E-boek

Rani De Vadder
9789463967082 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Als Offer en bezit van de Opperheer heeft Khala geen beslissingsrecht over haar eigen leven. Want hij wil haar bijzondere gave, haar Talent om te doden door een enkele aanraking, voor zichzelf gebruik... Meer

€ 10,99

De brief voor de koning
E-boek

Tonke Dragt
9789025879860 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een jonge held. Een belangrijke opdracht. Een ongelooflijk avontuur. Tiuri is bijna ridder. Nog één nacht scheidt hem van de ridderslag. Deze laatste nacht moet hij in afzondering en absolute stilte d... Meer

€ 10,99

Het verlaten hotel
E-boek

Mirjam Elias
9789045125015 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het is 1940. Ronny woont met zijn ouders en zusje in Atlantic, hun hotel in Amsterdam. Sinds de oorlog is uitgebroken, gebeuren er vreemde dingen. Ronny’s vader voert voortdurend geheimzinnige gesprek... Meer

€ 10,99

Leugenaar leugenaar
E-boek

Herman van de Wijdeven
9789045124131 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Op de ochtend van haar dertiende verjaardag ontdekt Charlie dat haar vader voorgoed is vertrokken. Ze voelt zich bedrogen en in de steek gelaten. Aan haar moeder heeft ze niets. Haar vriendin praat li... Meer

€ 10,99

Monster - trilogie
E-boek

Michael Grant
9789402759716 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

(1) MONSTER Toen kwam er een straal van zulk intens licht dat Shade even niets zag. Ze wreef in haar ogen en knipperde. Opeens hoorde ze nieuwe geluiden, uit een andere richting: van bínnen! Geschreeu... Meer

€ 19,99