0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

46 resultaten gevonden

Weergave

De wolven

Daniel Cole
9789024590469 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt Wolf samen met Baxter en Edmunds diep in het v... Meer

€ 12,99

Marionet

Daniel Cole
9789021025100 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmogelijke houding is opgehangen aan draden als bij de Ragdoll-moorden. Dit k... Meer

€ 8,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021024059 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 8,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021021713 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 11,00

De wolven

Daniel Cole
9789024576029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt Wolf samen met Baxter en Edmunds diep in het v... Meer

€ 20,99

De wolven

Daniel Cole
9789049807450 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt Wolf samen met Baxter en Edmunds diep in het v... Meer

€ 13,99

Marionet

Daniel Cole
9789049806859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 555 Daniel Cole Marionet Het vervolg op de bestseller Ragdoll Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmo... Meer

€ 13,99

Marionet

Daniel Cole
9789021023199 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 12,50

Marionet

Daniel Cole
9789024576005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk…Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

Ragdoll

Daniel Cole
9789049805517 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 445 Voor liefhebbers van Samuel Bjørk is er nu het ijzingwekkende ‘Ragdoll’ van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Te... Meer

€ 13,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789024574988 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren…Een lichaam van... Meer

€ 20,99

Endgame

Daniel Cole
9781409195023 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 10,95

Ragdoll

Daniel Cole
9781409175407 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 11,95

Ragdoll (Special Bruna 2019)

Daniel Cole
9789021023717 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 6,99

Marionet (Display 20 ex.)

Daniel Cole
9789021021997 | Nederlands | Overig | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 399,80

Hangman

Daniel Cole
9781409168812 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

For readers who enjoy Angela Marsons, Robert Bryndza and Mark Edwards. Fawkes and Baxter return in the rocket-paced followup to the global bestseller RAGDOLL Meer

€ 9,95

Endgame

Daniel Cole
9781409168867 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

The finale in the Sunday Times bestselling Wolf and Baxter series. A locked room suicide has the detectives puzzled in their toughest case yet... Meer

€ 9,95

Endgame

Daniel Cole
9781409168850 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95

Ragdoll

Daniel Cole
9781409168768 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 11,50

Hangman

Daniel Cole
9781409168805 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95