0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

232.932 resultaten gevonden

Weergave

De goede zoon

Rob van Essen
9789025453411 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In ‘De goede zoon’ trekt Rob van Essen de lezer een omgeving in die dystopische trekken vertoont en tegelijk angstaanjagend herkenbaar is. In een wereld waar invoering van het basisinkomen heeft gezor... Meer

€ 21,99

Hart voor vrouwen

Angela Maas
9789029539692 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hart- en vaatziekten zijn al vele jaren wereldwijd doodsoorzaak nummer één bij vrouwen. Nog elke dag wordt de vrouwelijke hartpatiënt langs de mannelijke meetlat gelegd, wat tot verwarring, onduidelij... Meer

€ 20,99

De keuze

Edith Eva Eger & Edith Eger
9789400510555 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Edith Eva Eger was zestien jaar oud toen ze in 1944 naar Auschwitz werd gedeporteerd. Haar ouders werden direct naar de gaskamer gestuurd en Edith werd gedwongen om voor Mengele te dansen. Haar onvers... Meer

€ 12,99

Psychologie

Philip G. Zimbardo, Philip L. Zimbardo, Robert L. Johnson, Vivian McCann & Arno Braam
9789043035859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Psychologie, de essentie is de compacte uitgave van het succesvolle boek Psychologie, een inleiding, 8e editie. Deze vierde editie is volledig geactualiseerd en bevat veel nieuwe casuïstiek. Naast het... Meer

€ 45,95

Het geheim van de trainer

Lianne Kaufman, Janneke Ploegmakers & Janneke H.A. Ploegmakers
9789043021364 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2010
  • Voorraad status ophalen...

Overzichtelijk, praktisch en compleet. Dat is Het geheim van de trainer, hét handboek voor de beginnende en ervaren trainer. Deze tweede editie is volledig geactualiseerd, aangevuld met nieuwe inzicht... Meer

€ 33,95

Vet belangrijk

Mariëtte Boon & Liesbeth van Rossum
9789026346521 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Mariëtte Boon & Liesbeth van Rossum VET belangrijk Feiten en fabels over voeding, vetverbranding en verborgen dikmakers Een aanstekelijk en belangrijk boek dat je ideeën over vet voor altijd zal veran... Meer

€ 20,99

Alles is f*cked

Mark Manson
9789400510937 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het nieuwe boek van bestsellerauteur Mark Manson van De edele kunst van not giving a f*ck. We leven in een interessant tijdperk. Ogenschijnlijk lijken we alles goed voor elkaar te hebben: we zijn we... Meer

€ 20,99

Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Haemin Sunim
9789022581124 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit moment Rust vinden in een druk... Meer

€ 15,99

De edele kunst van not giving a fuck

Mark Manson
9789400509023 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Van populair weblog naar New York Times-bestseller is dit hét boek voor zelfhulphaters! Stop met altijd maar positief zijn, en leer in plaats daarvan om te gaan met je tekortkomingen en de tegenslagen... Meer

€ 20,99

Anne

Hans Faber & Wim Faber
9789048847952 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op vrijdag 29 september 2017 verdwijnt Anne Faber tijdens een fietstocht in de bossen bij Soest. Familie en vrienden zetten een grootscheepse zoekactie op touw, samen met de politie en het leger. Dert... Meer

€ 21,99

Houden van dingen die niet perfect zijn

Haemin Sunim
9789022583722 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld.’ Haemin Sunim De inzichten en adviezen van de Koreaanse boeddhistische monnik Haemin Sunim uit de bestseller Dingen die... Meer

€ 15,99

Vader op komst

Willem Bisseling
9789022586709 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Van zwangerschapsyoga tot inentingen, kleding, de bevalling, geboortekaartjes en het consultatiebureau, een actueel en praktisch alternatief voor Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! Alles wat je... Meer

€ 17,99

Leven met wind mee

Jelle Hermus
9789021572659 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Dramaloosheid’ – zo noemt Jelle het. Een leuk en moeiteloos leven met minder tegenwind en veel minder ellende. In ‘Leven met wind mee’ laat Jelle Hermus zien hoe je de kwaliteit van je leven drastisc... Meer

€ 20,00

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Iers dagboek

Benoîte Groult
9789029093132 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een eerlijk en intiem portret van een eigentijds huwelijk: over liefde, schrijverschap en moeder zijn – het ware verhaal achter Zout op mijn huid In Iers dagboek beschrijft Benoîte Groult de belangrij... Meer

€ 22,99

Reflexologie voor baby's

Floor Tuinstra
9789082944907 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,95

Durf te leiden

Brené Brown
9789400511071 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Brené Brown heeft de afgelopen twintig jaar onderzoek gedaan naar de emoties en ervaringen die betekenis geven aan ons leven, en werkte de afgelopen zeven jaar nauw samen met leiders en cultuurverande... Meer

€ 20,99

De jongen die zijn vader naar Auschwitz volgde

Jeremy Dronfield
9789022586075 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het waargebeurde verhaal van het gevecht van een vader en een zoon om te overleven In 1939 werden Gustav Kleinmann, een Weense stoffeerder, en zijn zestienjarige zoon Fritz samen met honderden andere... Meer

€ 19,99

Eindeloos

Hans Peter Roel
9789079677573 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eindeloos; De kracht van de menselijke geest Een spirituele reis naar de magie van het leven. Salvatore is een van de meest briljante musici aller tijden. Als geen ander is hij direct verbonden met he... Meer

€ 19,95

Maar je ziet er helemaal niet autistisch uit

Bianca Toeps
9789463491082 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Autisme: dat is toch dat je supersnel kunt uitrekenen dat 7 augustus 1984 op een dinsdag viel? Nou… nee. Bianca Toeps legt je in dit boek haarfijn uit wat het wél betekent als je autisme hebt. Dat doe... Meer

€ 19,99