0
De verloren dochter

De verloren dochter

1939. De Berlijnse Amanda vlucht met haar twee dochters naar Frankrijk, maar dan slaat het noodlot toe…

Armando Lucas Correa

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
De verloren dochter
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, de volgende dag geleverd.
  • Op voorraad in onze winkel. Direct af te halen.
€ 19,99
Omschrijving

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak

Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen,
over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisje

Berlijn, 1939. Na het overlijden van haar man vlucht Amanda Stenberg met haar twee dochters naar Frankrijk. Maar ze komt slechts met één van hen op de plaats van bestemming aan. En zelfs dan is hun vrijheid niet van lange duur.

New York, 2015. Toen de Française Elise Duval na de Tweede Wereldoorlog in New York aankwam, liet ze haar verleden achter zich. Inmiddels is ze tachtig en heeft ze al jaren niet meer aan de oorlog of haar geboorteland Frankrijk gedacht. Dan staat er een vrouw op de stoep met een stapel brieven van Elises moeder, geschreven tijdens de oorlog. Na zeventig jaar blijkt welke gruwelijke keuzes iedereen moest maken om de oorlog te overleven, en hoe die keuzes nog decennialang hun schaduw werpen.

De verloren dochter is een hartverscheurende, meeslepende en prachtig geschreven familiesaga over liefde, overleven en hoop tegen alle verwachtingen in.


De pers over Het Duitse meisje

‘Deze tragedie, zoveel jaar genegeerd, bevat een les die de wereld moet leren en nooit meer vergeten: heb medeleven met vluchtelingen.’ Ana Maria (Karman) Gordon, overlevende van de SS St. Louis

‘Het feit dat het verhaal is gebaseerd op een drama dat echt is gebeurd, maakt het extra lezenswaardig.’ Nederlands Dagblad

‘Een aangrijpend en hartverscheurend Holocaust-verhaal; de lijst van passagiersnamen achter in het boek draagt nog bij aan de impact ervan.’ Library Journal

Specificaties
  • Uitgever
    Boekerij
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jun. 2019
  • Bladzijden
    304
  • Genre
    Fictie / Literatuur
  • Afmetingen
    215 x 141 x 29 mm
  • Gewicht
    459 gram
  • EAN
    9789022587300
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Storm

Storm

Lucinda Riley
€ 20,99
Moord op de moestuin

Moord op de moestuin

Nicolien Mizee
€ 20,99
Vallen is als vliegen

Vallen is als vliegen

Manon Uphoff
€ 18,99
Schaduw

Schaduw

Lucinda Riley
€ 20,99
Serotonine

Serotonine

Michel Houellebecq
€ 24,50