0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

16.963 resultaten gevonden

Weergave

Moppereend

Joyce Dunbar
9789047711964 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Moppereend is verkozen als Prentenboek van het Jaar 2020. Ter ere daarvan verschijnt het prentenboek nu met voorleesknuffel. Eend is mopperig. Haar vijver is opgedroogd en er is niemand die met haar w... Meer

€ 17,99

Moppereend

Joyce Dunbar
9789047710646 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een mopperboek om vrolijk van te worden! Eend is mopperig. Haar vijver is opgedroogd en er is niemand die met haar wil spelen. Tenminste... dat vindt zij. Want ze wil niet gaten graven met hond. Niet... Meer

€ 14,95

Zwijg

Mel Wallis de Vries
9789026150357 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wij zijn de meisjes die het hebben overleefd. Iedereen wil alles van ons weten. Alle gruwelijke details van die avond. Maar we zijn bang. Doodsbang dat wij straks aan de beurt zijn. Als we zwijgen heb... Meer

€ 14,99

Vet koel

Jeff Kinney
9789026142659 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vet koel is deel 13 in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hanneke Maj... Meer

€ 15,99

Welterusten kleine beer

Martin Waddell & Barbara Firth
9789047707646 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Het allerliefste prentenboek over bang zijn en slapengaanKleine Beer kan niet slapen. Hij is bang voor het donker. Grote Beer brengt steeds een groter lichtje naar Kleine Beer. Uiteindelijk neemt hij... Meer

€ 14,95

Kerstmis met Boer Boris

Ted van Lieshout & Philip Hopman
9789025770143 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Kerstmis met Boer Boris is het elfde deel in de reeks van het succesvolle duo Ted van Lieshout en Philip Hopman. Een mooi en ontroerend boekje over leven en dood. Kerstboom in de stal Samen met Berend... Meer

€ 13,99

Lampje

Annet Schaap
9789045120379 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Dit is een verhaal over de zee. Over geheimzinnige zeewezens en woeste piraten. Over het Zwarte Huis van de Admiraal, waarvan ze zeggen dat er een monster woont. Over een grijze vuurtoren op een eilan... Meer

€ 17,99

Spellslinger

Sebastien De Castell
9781785761324 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Kellen is moments away from facing his first mage's duel and the start of four trials that will make him a spellcaster. But when a daring stranger arrives in town, she challenges Kellen to take a diff... Meer

€ 10,50

Kikker vindt een vriendje

Max Velthuijs
9789025870126 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Kikker zag iets liggen in het bos. Het was een klein beertje. Hij nam hem mee naar huis, zorgde goed voor hem en leerde hem praten. Ze werden beste vrienden. Maar op een dag wilde Beertje terug naar... Meer

€ 14,99

Fred in de haven

Joris Lutz
9789078388173 | Nederlands | Hardback / gebonden
  • Voorraad status ophalen...

Zo langzamerhand een begrip bij de kinderen en hun (groot)ouders in Rotterdam en omstreken.Het boek + CD was al enige jaren uitverkocht en Watermerk BV is blij een geheel vernieuwde versie aan te kond... Meer

€ 14,95

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

Jorre de kleine trol

Daniela Drescher
9789062388707 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Jorre is een kleine trol, die ontzettend kan mopperen. Hij moppert op de zonnestraal die hem wakker maakt, op de eekhoorn die hem uitlacht en op het ei waar hij over struikelt. Maar als er uit het ei... Meer

€ 13,00  € 6,90

Tales From The Shadowhunter Academy

Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson & Robin Wasserman
9781406373585 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

An illustrated collection of ten stories about Simon Lewis, star of Cassandra Clare's internationally bestselling series The Mortal Instruments. Meer

€ 13,95

Restore Me

Mafi, Tahereh
9780062676368 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

The girl with the power to kill with a single touch now has the world in the palm of her hand.Juliette and Warner's story continues in the electrifying fourth installment of Tahereh Mafi's New York Ti... Meer

€ 14,95

Wat hoor je op de boerderij?

Monica Maas
9789020684957 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Leer alle dierengeluiden kennen met dit nieuwe Bobbi-boek In Bobbi. Wat hoor je op de boerderij? komt de boerderij tot leven! Samen met Bobbi ontdekt ieder kind welke dieren er op de boerderij te zien... Meer

€ 12,99

Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft

Werner Holzwarth & Wolf Erlbruch
9789061745822 | Nederlands | Hardback / gebonden
  • Voorraad status ophalen...

Als de kleine mol op een dag zijn kop boven de grond steekt, gebeurt het: het is rond en bruin en ziet er een beetje uit als een worst en het komt precies op zijn kop terecht. Mol gaat op zoek naar de... Meer

€ 14,25

Robotjacht

Damien Love
9789492899699 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

'Een duistere vijand, een stel enge robots en een held met heerlijk slechte eigenschappen. Ik vond het geweldig!' - John Flanagan (De Grijze Jager) Als de twaalfjarige Alex een oude tinnen robot van z... Meer

€ 17,99

Maar eerst ving ik een monster

Tjibbe Veldkamp
9789047708520 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Iedere ouder herkent het: snel even instoppen, oké dan nog even een verhaaltje, maar kort… en dan begint het. Dit prentenboek is niet alleen om voor te lezen. Ook als samenleesboek is het een feest: h... Meer

€ 14,95

Roofdieren

Camilla de la Bédoyère
9789492899408 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een grijze wolf gromt gevaarlijk als je hem nadert, een bruine beer staat vlak voor je neus en een ratelslang sist en valt aan… Lees dit boek en ontdek hoe groot een orka is, wat een wolf eet en hoe e... Meer

€ 12,99

Mijn mooiste voorleesboek van Kikker

Max Velthuijs
9789025877002 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ik bof dat ik een Kikker ben, dacht Kikker blij. Ik wil nooit iets anders zijn! En van plezier maakte hij een enorme sprong, zoals alleen een kikker dat kan. Kikker is een vriend voor alle kinderen. E... Meer

€ 15,99